Jsme brněnský dívčí skautský oddíl, který působí hlavně v Žabovřeskách. Svůj hlavní stan máme v klubovně na Mozolkách, která se nachází v prvním patře budovy tepláren vedle Mahenovy knihovny.

Společně s dívčí Trojkou a chlapeckou Čtverkou tvoříme středisko Královo Pole Brno.

Základem naší činnosti jsou pravidelné družinové schůzky, na kterých se schází holky rozdělené podle věku. Nejmladší družinkou jsou Fialky, starší Sněženky a nejstarší jsou Pampelišky. Mimo schůzek družiny podnikají párkrát do roka výpravu nebo výlet.

Kromě družinového programu máme i program oddílový, kdy vyrážíme na výlety, výpravy i na půl denní akce jako například společné vaření, zpívání v domově důchodců nebo návštěva muzea.

Vrcholem naší celoroční činnosti je dvoutýdenní letní tábor, na kterém využíváme dovednosti, které jsme získaly přes rok.